SDF GÜVENLİK HAKKINDA

SDF 1991 yılında kurulmuş ve günümüze degin yenilikçi gelişimini sürdüren bir elektronik (Güvenlik) firmasıdır. Çok hizli degisim ve gelişim gösterebilen elektronik sektörünün temposuna, aynı oranda hız ve gelişim göstererek, gerekli teknik ve sürdürülebilir hizmet asamalarinda öncülük ederek gelisen ürün yelpazeleri ve uygulamalarinda lider kurulus olma özelliğini korumaktadır.

Güvenlik, sağlık ve eğitim konusunda bilinçli bir toplum olmanın getirisiyle birlikte güvenliğin sadece devlet tarafından karşılanmaması gerektiğini, eğitimin aile de başlaması kadar önemli olan kendi güvenliğini sağlamak konusuna paralel olarak son yillarda özellikle metropollerde artis gösteren terör, hirsizlik, gasp, tecavüz gibi suç olgularinin toplum yasamini açikça tehdit ettigi görmezden gelinemeyecek bir gerçektir.

Huzurun güven dayalı bir durum olmasından ötürü artik olmazsa olmaz kategorisine ulasan ev ya da isyeri alarm ve kamera sistemleri ile izleme merkezi hizmeti gibi güvenlik fonksiyonlarinin kisi ve kurumlar çevresinde 7 gün 24 saat esasina dayalı olarak ve tam anlamiyla tesis edilmesi zorunlu hale gelmistir.

Bu ve benzer ihtiyaçlarin karsilanmasi ise yüksek sorumluluk bilinciyle hareket eden, son teknoloji ürün kullanimini destekleyen ve bünyesinde profesyonel kadrolar barindiran sirketler araciligi ile mümkün olabilmektedir.

SDF Güvenlik Sistemleri olarak sizlere mevcut durumun iyilestirilmesi ve suça karsi caydiri yöntemlerin uygulanmasi asamasinda en yüksek ürün kalitesi ve proje bazinda en uygun fiyatlandirmayi saglama özelligimizle hizmet vermeyi taahhüd ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin ve güvenliğinin öncelikli olduğu bu sektörde sizleri kendimiz gibi görüyor ve bu şekilde sizlere hizmet veriyoruz.