ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Araç Takip SistemiAraç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, araçla birlikte personelin 7/24 denetlemesi ile hizmet/üretim kalitesini artıran; araçların güzergahları hakkında internet üzerinden güncel bilgi sağlayan, hareketleri kaydeden, kayıtlarla ilgili raporlamalar yapan ve filo işletme giderlerinde tasarruf sağlayan, araç takip servisleri bütünüdür.

SDF Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile araçlarınızı 81 ilde GPS uyduları sayesinde sayısal haritalar üzerinde izleyebilirsiniz. Araç takip programı sayesinde araçlarınızın hızlarını, izlemiş oldukları güzergâhı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini görebilir ve daha pek çok bilgiye on-line olarak ulaşabilirsiniz.

Araç Takip Nasıl Çalışır?

Araç Takip GPSAraçlara monte edilen GPS (Global Pozisyonlama Sistemi / Global Positioning System) alıcıları araçtaki SDF Takip Araç Terminali sayesinde yeri saptanan aracın elde edilen konum bilgisi (adres bilgisi), GSM (Global System of Mobile Telecommunication) (GPRS - SMS) vasıtasıyla merkeze aktarılmakta ve sayısal harita üzerinden internetten izlenmesi sağlanmaktadır.

Araçtaki SDF Takip Araç Terminali konum bilgilerini merkeze, GSM şebekesi üzerinde GPRS ile göndermektedir. Bu yöntem artık teknolojik olarak “SMS” ile gönderme ile kıyaslandığında sistem kullanıcılarına büyük kolaylık ve tasarruf sağlamaktadır.

250 EURO + KDV
Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır